Anasayfa » Vodafone » Vodafone Sahur Paketi
Vodafone Sahur Paketi

2018 yılında geçerli olmayan paketlerden olan Vodafone sahur paketi bir çok kişinin hayalini kursağında bırakmış durumda. Diğer operatörler sahur paketi kampanyası düzenlerken 2016 yılında maalesef ki Vodafone operatörü herhangi bir sahur paketi düzenlenmemektedir. Sizlerde 2016 yılındaki kampanyalardan olan sahur paketini yapmak istiyorsanız bunu bu sene yapamazsınız. Lakin her ay bedava internet dağıtan Vodafone, bilindiği gibi Google Play’de yer alan Vodafone Yanımda uygulamasını biraz daha uzatmış şekilde hizmet vermektedir. 1 ayda 1 kere yapılabilen uygulamanın süresi 3 günlük iken şuan bir çok aboneye 1 hafta olarak verilmektedir. Bunun haricinde ücretsiz olarak dağıtılmayan Vodafone sahur paketi 2 TL karşılığında bir çok Vodafone kullanıcıların telefonlarına 2TL karşılığında eklemlemeleri sağlayabilirler. INTERNETİM yazıp 4455’e gönderen bütün Vodafone aboneleri 1 gün boyunca geçerli olan sahur paketini akşam 22:00’den sabah 06:00’ya kadar ücretsiz olarak telefonlarından yapabilmekteler. Sizlerde Vodafone sahur paketini yapmak istiyorsanız bunu deneyilirsiniz lakin unutmamanız gereken bir konu var sahur paketi 2018 yılında maalesef ki ücretlidir.

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone sahur paketi yapabilmek için tek yapmanız gereken 2TL karşılığında sizlerde yapabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları için sahur paketi maalesef ki ücretlidir, lakin sizler ücretsiz internet paketleri istiyorsanız bunun için daha önceden paylaşmış olduğumuz Vodafone bedava internet paketi adlı yazımız sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bunula beraber Vodafone uygulamasından birçok bedava internet paketi alabilirsiniz. Sizlerde 2018 Vodafone sahur paketi kampanyasına katılmak için ilk etapta Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız ve buradan her pazartesi günü yenilenmekte olan Bana Ne Var çarkını çevirmeniz durumunda otomatik olarak birçok farklı paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone sahur paketi maalesef ki 2TL karşılığında ücretlendirilmektedir, sahur paketleri hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşırsanız sizlere kısa sürede farklı çözümler sunabiliriz.

Vodafone Ücretsiz Sahur Paketi Kampanyası

Vodafone ücretsiz sahur paketleri kampanyasına katılmak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekmektedir, bu paketi yapmak zorunda değilsiniz. Bununla beraber diğer ücretsiz Vodafone paketlerine göz atarak bu kampanyalardan sizlerde faydalanabilirsiniz.

Vodafone ücretsiz sahur paketini yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları diğer paketlere göz atabilirler.

🕐 👤

Bir cevap yazın

Facebook Bedava İnternet Sayfası
Twitter Bedava İnternet Sayfası
Google Plus Bedava İnternet Sayfası