Anasayfa » Vodafone » Vodafone 2018 Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Vodafone 2018 Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Sadece Vodafone aboneleri için geçerli olan kampanyalardan biri olan Vodafone sahur paketlerini sizlerde daha önceden hiç yapmadıysanız 2018 Ramazan boyunca Vodafone tarafından bedava internet kazanabilirsiniz. Bu yılda geçerli olan Vodafone operatörüne ait bedava internet paketlerini kullanmaya hazır olun, bu kampanyalar sayesinde sizlerde 22:00 ile 06:00 arasında bedava olarak internet kullanmaya başlayabileceksiniz. Geçen sene yine Vodafone tarafından yapılmış olan Vodafone sahur paketi ile bedava konuşma ile bedava internet kazanmıştık yine bu yıl Vodafone tarafından biz kullanıcılara hediyelerin yine verilmesini beklemekteyiz.

Şimdiden bütün takipçilerimin Ramazan bayramını tebrik ederim, Ramazan boyunca geçerli olan Vodafone sahur paketini yapabilmek için ilk olarak KAZAN yazdıktan sonra 4455’e gönderebilirsiniz. 2 TL karşılığında 22:00 ile 06:00 saatleri arasında Vodafone’da kullanmak için sahur paketlerine sahip olabilirsiniz. Maalesef ki 2018 yılında Vodafone sahur paketi ücretlidir, eğer ki Vodafone’da bedava sahur paketi istiyorsanız Google Play’den kullanmış olduğunuz Android cihazınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Sahur paketini yapabilmek için hattınızın Vodafone olması yeterli olacaktır, bunun haricinde 2016 yılında da ücretli olan bu paketi 22:00 ile 06:00 arasında kullanmak için 2TL kadar bu pakete sahip olabilirsiniz. KAZAN yazarak 4455’e SMS göndermeniz durumunda Vodafone sahur paketine sahip olabilirsiniz.

Vodafone 2018 Sahur paketi kampanyası için sizlerde tek yapmanız gereken mobil cihazlarınıza indireceğiniz Vodafone İnternet Avcıları uygulamasıyla hediyeleri toplamak yeterli olacaktır. Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanmanın ve özellikle sahur kampanyasından faydalanmanın en kolay yolu tabi ki de Vodafone İnternet Avcıları uygulaması olacaktır.

Bununla beraber Vodafone sahur kampanyası için Vodafone Yanımda uygulamasından Bana Ne Var ÇARK kampanyasında bizleri çeşitli hediyeler bekleyebilir.

Vodafone Sahur Kampanyası

Vodafone sahur paketi bedava internet paketlerinizi şimdiden kullanmanız dileğiyle. İlerleyen zamanlarda gelecek olan Ramazan bayramında da bizleri birçok çeşitli hediyeler beklediğinden eminim. Sizlerin de kullandığı hat Vodafone ise sizlerde Vodafone sahur kampanyasından hemen faydalanmak istiyorsanız bizleri ve diğer konularımızı mutlaka takip etmeyi unutmayınız.

Hazır buraya kadar gelmişken sizleri boş göndermek olmaz, bunun için sizlerde Vodafone’da şimdi hediye internet almak istiyorsanız hemen Vodafone Yanımda uygulamasındaki paketleri ve Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

 

🕐 👤

Bir cevap yazın

Facebook Bedava İnternet Sayfası
Twitter Bedava İnternet Sayfası
Google Plus Bedava İnternet Sayfası